Epocha si pro nás chystá pikantního Spisovatele

Krásný den z Knižní díry. Dnes to rozjedeme na jinou notu. Máte rádi upoutávky? Jednu si střihneme, aneb dostala se mi do ruky chystaná novinka ještě před vydáním, tak se sluší podělit se s vámi, než spíchnu klasickou recenzi. Tentokrát to bude na lehce pikantní notu, kdyby to snad z titulní fotografie nebylo jasné!

Anotace připravovaného titulu Spisovatel zní následovně: Hana píše a překládá texty. Ve svém volnu pracuje na vlastním rukopise, protože jako každý třetí člověk na zeměkouli i ona se chce stát spisovatelkou. A jako mnoho dalších žen na světě prahne po muži snů a po všem, o co ji první manžel, hafefobik s chorobným strachem z doteků, připravil. Ovládaná a poblázněná svou vulvou narazí na svého oblíbeného spisovatele, ovládaného a poblázněného rozdrceným egem. Když požádá Hanu o zhodnocení svého nového rukopisu, na oplátku začne číst nejen její text, ale i ji samotnou. Seznámí ji se světem, v němž se pohybuje, a otevře jí dveře k jejímu snu.

Líbí se mi, že zní lehce sarkasticky, přesto nám neháže žádné spoilery, což je nešvar většiny současných anotací, za což bych jejich autory s gustem pověsila za uši do průvanu.

Obálka je vkusná, nekřičí do světa: „Hej, jsem písmenkové porno, připrav si hračku na baterky a pojď se se mnou rozehřát!“ Naopak, zvolené aranžmá skvěle a trefně koresponduje s obsahem. Navíc jemně naznačuje, že se uvnitř ukrývá možná i něco peprného, ale nemá zapotřebí jít na to lacině.

Adamovi zajiskřilo v očích. Touha v nich byla značná, ale ovládl se. „Nechej si to na potom, ty malá ještěrko.“
Naklonila se blíž. „Ne. Budu tě mučit. Tady a teď. Co si teda myslíš o mém návrhu?“
Hořely mu tváře. „Je to, ehm, dost…,“ vzdechl, „dobrý nápad. Prosím tě, přestaň, nebo si postříkám kalhoty,“ zaúpěl.
Vyvinula větší tlak, než zamýšlela. Cítila pod prsty své nohy, jak to luplo.
Chytil se za rozkrok, odstrčil její nohu a hlavou se praštil o desku stolu. „Ježíš, jau. Sakra, ženská, zlomila jsi mi péro.“

Autorka Lucie Salová pochází z Havířova a má dvě dcery. Profesně začala u copywritingu a online marketingu, ve volném čase se věnuje psaní a četbě knih. Do psaní erotické literatury se pouštět nechtěla, ale když prováděla průzkum, uvědomila si, že postava spisovatelů je v tomto žánru opomíjená, a tak se rozhodla toho využít dříve, než se toho ujme někdo jiný.

U nakladatelství Epocha jde o její druhý titul a my dvě se „setkáváme“ poprvé. Nebojte, klasická recenze už se peče, stejně jako tato špetku zbrklá ale i vážná romance s vkusnou a na české poměry i zdařilou erotikou, na kterou právě probíhá předprodej. A já vám už teď bez uzardění mohu prozradit, že se máte na co těšit.

Chtěli byste víc upoutávek na tituly, které se pro vás teprve chystají, a mít tak možnost nakouknout trochu do zákulisí? Pište do komentářů!

Zdroj obrázků: nakladatelství Epocha

About The Author