Recenze: Siréna – poznávám nepoznané

??

Nora Sutherlinová, hlavní hrdinka románu Siréna, je úspěšná autorka erotických knih, které čtenáři přijímají s obrovským nadšením. Její poslední rukopis je však jiný, vážnější a osobnější. Nora věří, že právě tento román si získá skutečné uznání kritiky. Ale všechno má v rukou přísný redaktor Zachary Easton, který je ochotný spolupracovat na knize, jen pokud ji Nora celou přepíše…

Půjdeme se podívat, do jaké skupiny se řadím já. Inu… čekali jste jednoduché shrnutí? Zklamu vás, dneska to bude maličko složitější. Dlouho se mi nestalo, že by ve mně kniha vzbudila tolik emocí, jako se to podařilo právě Siréně.

„…Věnováno Jasonu Isaacsovi, jinak též známému coby „nejpohlednější muž na světě“. Děkuji Ti, že jsi mi byl Zachariášem i múzou…“ 

Varování na úvod: Důrazně NEDOPORUČUJI číst na cbdb.cz komentář od uživatelky KAČAMURA! Bez varování na vás vyplivne spoilery jako hovado. Nedělejte to, bude nadávat a vztekat se jako já, protože tohle se do prčic prostě nedělá a nejde to nikde nahlásit!

Po formální stránce bohužel v redakci Zeleného kocúra řádí podobný šotek jako u prvních dvou knih od nakladatelství Ocelot. Překlepy, odstavce, přímá řeč se tam seká jak Baťa cvičky, bordel neskutečný. Uvozovky jsou tam, kde být nemají. Přímá řeč nekončí nebo naopak nezačíná. Divočina neskutečná!

Obal je neotřelý a tleskám za originalitu, protože pardon, ale těch obnažených pánských pekáčů buchet už je tolik, že to na mě působí jako odrazovadlo. Zapojte trochu představivosti, tohle mě nudí!

A teď k obsahu… při čtení jsem vystřídala několik emocí a nálad. Kniha mě fascinovala i rozčilovala. Někdy se vlekla a já do čtení neměla chuť. Jindy svištěla tak, až stránky lítaly a já se nestačila divit, kolik jsem jich pokořila. Žasla jsem, trnula, vzdychala, áchala, smála se, vrtěla hlavou, hlasitě klela, brečela… hotový tobogán.

Celou recenzi na první díl série Rození hříšníci najdete zde. Další budou následovat.

Zdroj obrázku: Ven Dušáková

About The Author

Tiffany Reisz Siréna (2019)/The Siren (2012)