Po Likvidátorovi přichází další slibně se tvářící lahůdka – Masomlejnek: Srab!

Znáte mě už nějaký ten pátek, čili víte, že čím ujetěji se kniha na první pohled tváří, tím spíš jí nedokážu odolat. Likvidátor od Honzy Slívky byl hodně popisný, avšak rovněž i nezpochybnitelně zajímavý. Jsem tedy velmi zvědavá, co si pro nás autor přichystal v nové knize, která nás vezme na cestu časem!

Dva největší objevy 21. století jsou na světě. Reaktor vyrábějící čistou, levnou energii dostal světovou ekonomiku do kolen. Práce s magnetickými, nadsvětelnými nanočásticemi lidstvo naopak zachránila. Díky nové technologii může člověk cestovat kamkoliv během mžiknutí oka. Například na planetu vzdálenou miliony světelných let. Luzná se stala modlou posledního desetiletí. Dokonalý svět plný života. V největším osídlovacím závodě od objevení Ameriky však lidé zapomínají na to nejdůležitější. Vlastní bezpečí. Připadají si jako všemocní dobyvatelé vesmíru. Naivní idioti. Pro místní dravou flóru a faunu jsou stěží předkrmem.

Uznejte, že anotace zní opravdu slibně! Lidstvo se prostě nepoučí a my máme možnost vydat se na potencionálně fantastickou jízdu říznutou podle všeho i kapkou sci-fi. Masomlejnek: Srab bude mít úctyhodných 438 stránek a do světa bude vypuštěn 20. května. Předprodej v tuto chvíli již běží. Epocha si pro nás v rámci předprodeje připravila nejen 35% slevu, ale malý bonus: lákavé žvýkačky!

Obálky se ujal Jiří Arbe Miňovský, stejně jako v případě Likvidátora. Příběh, který jeho ilustrace vypráví, zní snad ještě zajímavěji než anotace sama. U recenze se s vámi těším na viděnou!

About The Author

Honza Slívka Masomlejnek: Srab

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *